60 % chorych na AIDS to geje

Alarmujące dane o gejach: aż 60 % wszystkich chorych na AIDS to geje. Co ciekawe aż 40 % pedofilów to geje. Są to dość niewygodne dane dla homolobby promującego zachowania homoseksualne. Zestawienie tych dwóch danych statystycznych to dobry argument dla przeciwników promowania takich dewiacji, należy pamiętać, że gejów (łącznie z lesbijkami) jest w społeczeństwie około 1 %.

A zatem skoro jeden procent powoduje aż 40 % z wszystkich przestępstw związanych z seksualnym wykorzystywaniem dzieci to mamy (łagodnie mówiąc) do czynienia z grupą „wysokiego ryzyka”.

Niepokojące dla lewicy (promującej zboczenia) powinny być także informacje o procencie chorych na AIDS. 60 % ze wszystkich chorych na tę śmiertelną chorobę to homoseksualiści, warto o tym pamiętać gdy media kolejny raz będą nam pokazywały tzw. „paradę równości”, na której młodzi, dobrze wyglądający, „szczęśliwi ludzie” będą promowali swoją orientację seksualną. Jeden procent społeczeństwa „wytwarza” aż 60 % chorych na AIDS – czy wyobrażają sobie Państwo w jaki obrzydliwy sposób muszą prowadzić się takie osoby by doszło do zakażeń w tak wielkiej skali?

Autor książki „Bóg kocha homoseksualistów” duchowny i naukowiec ks. prof. Dariusz Oko stwierdził, iż ze znanych mu danych wynika, że na tysiąc zdiagnozowanych przypadków pedofilii aż czterysta dotkniętych tą dewiacją seksualną osób to geje, natomiast statystycznie w tej grupie znaleźć się może zaledwie jeden człowiek noszący sutannę.

Gazeta Wyborcza niemal wyłącznie pokazuje przypadki księży katolickich molestujących dzieci, a nic nie wspomina o 400 razy większym procederze wykorzystywania dzieci przez gejów. Jest to kolejna zgrabna manipulacja „dziennikarzy” z ulicy Czerskiej, którzy w ten sposób chcą wybielić gejów. Lewicowi „intelektualiści” za pomocą nieustannego ataku na Kościół (a całkowitej cenzurze niewygodnych informacji na temat gejów-pedofilów) promują tak zwaną tolerancję wobec środowisk LGBTQ mającą na celu wytworzenie społecznej akceptacji wobec adopcji dzieci przez gejów i inne pomysły chorej inżynierii społecznej.

Oglądając filmik proszę zwrócić uwagę na mimikę Michała Piroga dowiadującego się przemilczanej prawdy o dewiacji, która go dotyczy. Mina bezcenna.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

1 wypowiedź czytelnika: “60 % chorych na AIDS to geje

  1. Miejmy nadzieję, że antypolska szczujnia na czerskiej pójdzie z torbami…. Bez intratnych kontraktów z budżetu – może ją taki los spotkać. Trzymam kciuki.

Dodaj komentarz