BBC: musimy zatrudnić więcej homosiów i niepełnosprawnych do 2020

Dziennik Daily Mail poinformował na swoich stronach internetowych, że do roku 2020 brytyjska stacja BBC w ramach polityki równości będzie zatrudniała większą ilość homosiów oraz osób dotkniętych kalectwem. Nadreprezentacja takich osób na antenie to skutek polityki „równościowej”. Zdaniem brytyjskiego nadawcy równość polega na promowaniu mniejszości. Dlatego geje, lesbijki oraz kalecy (czyli rodzaj współczesnego proletariatu) będą stanowić aż 8 % pracowników telewizji. 50 % pracowników pracujących „na wizji” będą stanowiły kobiety, a mniejszości etniczne mają stanowić 15 % zatrudnionych.

Rozumiemy, że wśród mniejszości etnicznych znajdują się także Anglicy, których z roku na rok jest coraz mniej (w Londynie w 2011 białych Brytyjczyków było ok 45 % – źródło). Co ciekawe obecna sytuacja kobiet w BBC nie jest taka zła skoro obecnie stanowią one 48,5 % wszystkich pracowników stacji. To kolejny dowód na to, że uparte parcie do „wyrównania” szans kobiet na rynku pracy prowadzi do absurdów.

Podobnie w wypadku homosiów, których wedle różnych badań statystycznych jest do 0,5 % w społeczeństwie (w telewizji będzie ich za to aż 8 %). Teraz Anglia za pośrednictwem swojej głównej stacji zostanie poddana homo-propagandzie i chyba na to liczą „starsi, mądrzejsi” ustalający nową politykę BBC.

Pytanie tylko czy Murzyn nie będzie czuł się dyskryminowany dlatego, że został wrzucony do jednego worka z otępiałym, kalekim i homosiem? Doprawdy Homintern, którym pisaliśmy już na Bliżej Prawdy dopiął swego na zachodzie Europy. Ciekawe tylko czy Homintern zdaje sobie sprawę z komunikatu, który wysyła w świat: gejów, lesbijek i kalekich ma być łącznie 8 % – bo z takiego przedstawienia sprawy wynika, że nawet sam Homintern kierujący stacją BBC definiuje homoseksualizm jako niepełnosprawność.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz