Belgia: koniec poprawności politycznej, czy to rasizm?

elektrownia atomowa zdjecie belgia terroryzm

Społeczeństwa przesiąknięte marksistowską ideologią poprawności politycznej nie zauważają w jakim bagnie znalazły się z powodu swojej „tolerancji” wobec islamskiego ekstremizmu, który co roku rośnie w siłę. Niedawne zamachy w Paryżu oraz w Brukseli mogą być pięknym przykładem tego co się dzieje: islamiści mordują „niewiernych” w imię szerzenia swojej szatańskiej ideologii a europejskie media i politycy odpowiadają swoim niezniszczalnym zdaniem: nie wolno krytykować islamu, nie wolno dyskryminować muzułmanów (bo przecież nie wszyscy są terrorystami) itp. Jak się jednak okazało w Belgii coś drgnęło. Być może zadziałał instynkt samozachowawczy (nareszcie). Portal Speisa.com podał, że brukselskie metro i lotnisko nie były jedynym celem ataków terrorystycznych.

Jednym z celów była bowiem elektrownia atomowa Tihange znajdująca się w mieście Huy oddalonym o 90 kilometrów od Belgijskiej stolicy. Chyba nie trzeba wspominać czym zakończyłoby się przejęcie elektrowni atomowej przez dżihadystów?

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że pracownicy z Tihange zostali „ewakuowani” z terenu elektrowni po to by sprawdzić czy któryś z muzułmanów pracujących tam nie jest zamieszany w planowanie ataku.

Muzułmanin terrorystą?

Proszę zwrócić uwagę na fakt, że w Belgii właśnie w obliczu zagrożenia zamachem na elektrownię atomową postanowiono odłożyć na bok polityczną poprawność i skorzystano ze zdroworozsądkowego faktu jakim jest podejrzenie, że muzułmanie pracujący w elektrowni mogą być terrorystami! Co na to lewicowi aktywiści? Czy oskarżą Belgów o rasizm, ksenofobię, i nietolerancję?

Portal IBTimes.co.uk podaje, że 11 pracowników zwolniono z pracy w elektrowni, domyślają się Państwo o jakich pracowników może chodzić?

Media donoszą , że 11 pracowników w elektrowni jądrowej Tihange , zostało zwolnionych z pracy w obawie , że dżihadyści mogą szukać współpracowników wśród pracowników elektrowni. Dodatkowe grupy żołnierzy zostały oddelegowane do zabezpieczania terenu elektrowni.

Miejmy nadzieję, że przebudzenie Belgów zajmujących się sprawą elektrowni atomowej to coś więcej niż tylko chwilowy przypływ zdrowego rozsądku. Ktoś w zachodniej Europie musi w końcu zacząć kojarzyć fakty. Powiązać terroryzm z islamem. Inaczej za naszą granica Polski z Niemcami stanie się w przyszłości granicą z emiratami Europy.

 

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

7 wypowiedzi czytelników: “Belgia: koniec poprawności politycznej, czy to rasizm?

 1. @Random: Jak widać jest jeszcze nadzieja. Teraz trzeba się modlić o powrót zdrowego rozsądku w krajach zachodnich. Zresztą u nas podobnie bo siły lewackie usilnie dążą do islamizacji Europy, nawet kosztem własnej zagłady bo przecież islamiści nie będą oszczędzać lewactwa na zasadzie: promowaliście nas w Europie to darujemy wam konieczność przejścia na islam. Nic z tych rzeczy. Wystarczy poczytać książkę p. Stanisława Krajskiego: „Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas wielka apokalipsa” by zrozumieć na co się zanosi.

 2. Jedna jaskółka.
  Poza tym już w tytule następuje przekłamanie.
  Muzułmanin, chrześcijanin, buddysta, hinduista to nie określenia RAS człowieka tylko systemów religijnych.
  A religię czy ogólnie systemy filozoficzne według których postępujemy nie są niezmienne, co prawda mogą być siłą narzucone i siłą egzekwowane, ale to nie zmienia faktu że człowiek ma wolną wolę.
  Rasizm w szerokiej definicji to dyskryminacja ze względu na pochodzenie etniczne, znaczy zestaw cech które są od nas niezależne. Nikt nie wybiera jako kto się urodził, może za to wybierać jaką drogą w życiu chce iść.
  Problem by był gdyby na wejściu do elektrowni atomowej stał gostek z wzornikiem kolorów. a tak chyba nie było :)

  1. Może być rasizm bo jednak mimo, że piszemy o muzułmanach to przecież nie są oni przedstawicielami europejskiej białej rasy, prawda? Poza tym:

   Rasizm to doktryna głosząca, ze ludzie dzielą się na rasy nie tylko ze względu na cechy somatyczne (budowa ciała, kolor skory) ale i psychiczne. Rasy są nierówne, „wyższe”, „niższe”.

 3. @Ten niewierny, może i rdzenni mieszkańcy Europy, ale nie rdzenni muzułmanie tylko konwertyci. A dzieje się tak bo masoneria i lewactwo promuje islam w Europie by zniszczyć Jedyny Prawdziwy Kościół Katolicki i chrześcijaństwo. Propaganda działa w tak mocnym stopniu, że przestało istnieć coś takiego jak chrześcijańska Europa. We Francji na przykład gloryfikuje się Rewolucję Francuską, a przecież to był holocaust chrześcijan (patrz przypadek Wandei)

 4. Tylko jedno, islam to nie religia to system totalitarny, sankcjonujacy kazda sfere zycia. Poza tym jako jedyny system niby religijny z tych wiekszych, no jeszcze moze judaizm dopuszcza zabijanie innych ludzi i w pewnych przypadkach obiecuje nagrode! Chore…

Dodaj komentarz