Białystok, Grotniki, Warszawa, Wohyń i Zalesie PRZYJMĄ IMIGRANTÓW

W ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego pn. „Zakwaterowanie i wyżywienie cudzoziemców ubiegających się o nadanie statusu uchodźcy w Rzeczypospolitej Polskiej” zostały wybrane oferty na prowadzenie ośrodków dla cudzoziemców ubiegających się o udzielenie ochrony międzynarodowej w RP.

 

 

Poniżej przedstawiamy TOP 5 ośrodków dla nielegalnych imigrantów.

  • BiaVita Polska Sp. z o.o., Zajazd „Budowlani”, ul. I Armii Wojska Polskiego 7, 15-102 Białystok
  • Zbigniew Nakonieczny Przedsiębiorstwo Usług Socjalnych,  Bezwola 105 107, 21-310 Wohyń
  • PHU JANMAR, Kolonia Horbów  26 A, 21-512 Zalesie
  • NACON Marcin Nakonieczny, ul. Księżnej Anny 24, 03-866 Warszawa
  • MARGO” Małgorzata Durka-Niedzielska, Ustronie ul. Ustronie 29, 95-073 Grotniki

 

szczegółach  zamieszczonych przez udsc.gov.pl możemy zobaczyć, że koszt DZIENNY utrzymania JEDNEGO imigranta to nawet 61,56 zł! Co w skali roku 22 469,40 zł. Pomnóżmy teraz ten wynik RAZY 7 000 nielegalnych imigrantów i otrzymujemy  157 285 800 PLN ! ! !

Przypominamy, że to może być nie koniec kosztów. Nadając bowiem nielegalnym imigrantom tytuł UCHODŹCY – będą oni mogli sprowadzić jeszcze swoją NAJBLIŻSZĄ RODZINĘ. A jak wiadomo ich standardowa rodzina to nie 2 +1 tylko 2+6 minimum.

Na początek do Polski przyjedzie 65 imigrantów przebywających aktualnie w obozach w Grecji i Włoszech. Co ciekawe, podczas typowania osób, które mają przybyć do Polski, jedna sześcioosobowa rodzina z Syrii odmówiła przyjazdu do naszego kraju.

Tożsamość imigrantów i ich ewentualne powiązania z organizacjami terrorystycznymi będą sprawdzane dopiero po przyjeździe do Polski. Ale skoro MOSAD nie jest w stanie wykryć terrorystów z bliskiego wschodu to co my mamy napisać o Polskich Służbach Bezpieczeństwa…

 

Zdjęcie tytułowe przedstawia obóz uchodźców syryjskich w Basbakanlik (Turcja)

fot. pos. Andrzej Jaworski 

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz