Biedroń walczy z tradycją

Wzorem swoich ideowych poprzedników ze Związku Radzieckiego, prezydent Słupska p. Robert Biedroń walczy z Bogiem. Ostatnio zapowiedział, że zerwie w tym roku z wieloletnią tradycją ustawiania żywej choinki przed ratuszem ustawianej z okazji świąt. Oficjalnie powodem braku choinki ustawionej w sercu miasta są oszczędności oraz względy ekologiczne. Wiadomo jednak, że chodzi o coś zupełnie innego: Biedroń walczy z kościołem, z religią oraz tradycją. Nic dziwnego: p. Biedroń to reprezentuje coś co jeden z naszych publicystów określił mianem Hominternu (następcy Kominternu – Międzynarodówki Komunistycznej). Koszt ustawienia choinki to 30 tysięcy złotych. Gdyby p. Biedroń faktycznie dbał o finanse Słupska to miasto nie byłoby zadłużone na 275 milionów złotych. Czym jest koszt postawienia choinki wobec innych inwestycji, które realizuje lewicowy polityk Biedroń?

Portal RP.PL zauważa, że choinki zabraknie w wielu miastach Europy: pan Biedroń chyba już czeka na uchodźców i żeby nie burzyć niczyich uczuć religijnych, choinki nie będzie. 

Przegrana walka Biedronia

Po ogólnopolskiej aferze związanej z walką Biedronia o „nowoczesność”, Słupsk doczekał się choinki – sztucznej. Jak informuje portal wPolityce.pl ufundował ją prywatny inwestor.

Mieszkańcy walczą jednak o ustawienie żywej choinki. Adam Jaworski, jeden z organizatorów akcji podkreślił, że inicjatywa ta powstała po tym, jak 6 grudnia przed słupskim ratuszem nie było żadnych świątecznych ozdób, a mieszkańcy na nie bardzo czekali.

Pojawił się sponsor choinki, który za przysłowiową sadzonkę chce oddać nam świerk. Są też ludzie, którzy chcą drzewo przetransportować i w sobotę chcemy je ustawić.

Proponujemy by posłuchali Państwo co ma do powiedzenia na temat Świąt Bożego Narodzenia p. Robert Biedroń. Mówi wprost, że Boże Narodzenie trzeba znieść:

Taki człowiek został prezydentem jednego z większych miast w Polsce. Nie wiemy, kto na niego głosował, ale mamy nadzieję, że to wypadek przy pracy. Miejmy nadzieję, że mieszkańcy Słupska zreflektują się i nie wybiorą p. Biedronia na kolejną kadencję.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz