Czechy: Feministki zablokowały wystawę fotografii

Feminizm i gender – dwie ideologie mające swoje korzenie w marksizmie, po raz kolejny dają znać o sobie. Tym razem chodzi o rzekome seksistowskie podejście do kobiet na zdjęciach pokazanych na wystawie prac Karla Richtera (kobiecych portretów i aktów) wystawionych w ramach Tygodnia Nauki w bibliotece Czeskiej Akademii Nauki w Pradze. Środowiska feministyczno-genderowe, dla których nie ma granic w sztuce, gdy ta profanuje symbole religijne lub gdy grupa Femen sprowadza kobiety do „krzyczących gołych piersi”, nagle przejmują się zdjęciami wykonanych w jednej z najstarszych technik fotograficznych – tak zwanego procesu kolodionowego – powszechnej w drugiej połowie XIX wieku.

Zagrożenia feminizmu-genderyzmu

To jaką siłą oddziaływania mają lewicowe środowiska skupiające wyznawców ideologii gender w zlaicyzowanej Europie pokazuje sprawa wystawy zdjęć Karla Richtera. Miała trwać do końca grudnia a zdjęto ją po czterech dniach.

Autorowi Karlowi Richterowi zależało na zaprezentowaniu odwiedzającym XIX-wiecznej techniki, dlatego wystawie towarzyszył wykład dokładnie opisujący ten niezwykły sposób wykonywania fotografii. Nie spodobało się to czeskiemu Kongresowi Kobiet oraz feministycznej organizacji o nazwie Ekspercka Izba Gender.

Kongres Kobiet i Ekspercka Izba Gender uznały, że prezentacja skąpo odzianych kobiet nie ma nic wspólnego z nauką, a jedynie czyni z nich obiekty seksualne, co podważa wkład kobiet w badania naukowe. Zupełnie inaczej niż aktywność gupy Femen w polityce, prawda?

Femen nie czyni z gołych kobiet obiektów seksualnych, tylko bojowniczki o wolność? Na szczęście ani Czeska Akademia Nauk ani autor nie zgadzają się z zarzutami obu organizacji, jednak zdecydowano o zamknięciu wystawy i przeniesieniu jej z pomieszczeń biblioteki akademii w inne miejsce.

Komentarz redakcji portalu Bliżej Prawdy:

Feminizm, czyli ślepa ścieżka ewolucji

Nigdzie na świecie feministki nie mają dość dzieci by przedłużyć istnienie gatunku, to przecież takie niepostępowe. Dlatego naszym czytelnikom zalecamy by ci nie martwili się obecnym stanem rzeczy. Feministki wyginą tak szybko jak się pojawiły na tym świecie. To kwestia Prawa Naturalnego, które promuje tylko i wyłącznie tych, którzy żyją w zgodzie z Bogiem i Naturą.

Feminizm promujący aborcję pod pozorem wyzwolenia kobiet, walczący o pozorną wolność prowadzi do katastrofy demograficznej, ale na szczęście pierwszymi, których geny wyginą będą wyznawcy ideologii marksistowskich takich jak gender i feminizm. Proszę zrozumieć, że feminizm nienawidzi kobiet, akcje takie jak protest przeciwko pokazywaniu na wystawie fotografii zdjęć nagich kobiet to tylko jeden z licznych przykładów pokazujących, że środowiska genderowe (feministki) i inny spadkobiercy urojeń p. Karola Marksa to badna bezideowych pseudo-inteligentów, którzy co chwila zmieniają swoje poglądy. Raz „goła baba” jest ok, a raz „skandalem”.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz