Demonstracje w ,,obronie demokracji” KOD

Dziś obserwowałem tzw manifestacje w ,,obronie demokracji” i miałem niezły ubaw. To mi wygląda raczej na demonstracje w ,,obronie koryta utraconego i utraconych stołków”- jak nie wiadomo o co chodzi … to wiemy o co chodzi. Zaznaczam nigdy nie popierałem PIS ale takie ,, demonstracje” sztuczne jak ta dzisiejsza (opłacane podobno przez Zachód) tylko PIS pomagają. Powstań POLSKO skrusz kajdany i nie daj się podzielić Narodzie na tych od PIS ( prawdziwych Polaków) i tych ,, od obrony demokracji) jedni i drudzy…. jedna cholera …. PIS ,NOWOCZESNA- PO – jedno zło. Potrzeba nowych sił Młodego pokolenia i Prezydenta – bezpartyjnego i myślącego pro-polsko i niezależnie może za 5 lat…..

Autor: Bartłomiej Dudziak

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

2 wypowiedzi czytelników: “Demonstracje w ,,obronie demokracji” KOD

  1. nie da się uciec od przekonania graniczącego z pewnością, że tak samo jak u części targowiczan (czy folksdojczów) tak w wypadku Pana Lisa jak i pozostałych KODów cały ten kwik jest emanacją dość przyziemnego żalu i strachu przed utratą wpływów, splendoru, posad i zysków wynikających z przyspawania tych ludzi i ich „biznesów” do państwowego koryta z pieniędzmi podatników, które w sposób dość „sprytny” za pomocą legalnych powiązań biznesowych, utrzymywały całą tę propagandową sitwę III RP. I pomijam milczeniem spekulacje na temat tego, czy te wszystkie ośrodki medialne i „eksperckie” nie są przy okazji haniebną ekspozyturą obcych (dokładniej niemieckich) interesów politycznych i gospodarczych w Polsce.

  2. Kolejne pokolenie stalinowców myślało, że koryto będzie wieczne. Pewnie nabrali kredytów i teraz widmo upadku i zakupów w Biedronce razem biedotą boli ich okrutnie. Prawda jest taka, że jak ich odetniemy od koryta to nie dadzą rady na wolnym rynku i znów tak jak ich dziadkowie będą zęby wbijać w cegłę bo oni nie potrafią pracować. Stąd ten ryk o „demokrację”, pomijam fakt, że sama demokracja jest ustrojem ze śmietnika historii, to co KOD określa mianem demokracji jest jej ponurą karykaturą.

Dodaj komentarz