Facebook cenzuruje MIRIAM SHADED

„Fb zablokował mi konta na 3 dni za informowanie o zapiskach w Koranie” – napisała parę dni temu na twitterze Miriam Shaded (szefowa fundacji Estera, która zajmuje się sprowadzaniem chrześcijan z Bliskiego Wschodu).

Co było powodem blokady konta p. Miriam? Prawdopodobnie chodziło o jej opinię na temat wyznawców islamu: Jak stwierdziła:

„Hurysy gwarantowane tylko za dżihad. Ponad 169 wersów w Koranie nawołujących do mordu na niewiernych. (…) Każda osoba, która określa siebie, jako wyznawcę danej religii, jest – lub chce być – reprezentantem wartości z nią związanych. Jeżeli ktoś mówi, że jest muzułmaninem, tzn. że wierzy w słuszność tego, co jest zapisane w Koranie, a więc jest naśladowcą Mahometa” – zaczęła swoją facebookową wypowiedź Miriam Shaded. Hurysy to wyjątkowo atrakcyjne kobiety mające rzekomo czekać w islamskim „raju”.

P. Shaded dała się poznać jako zdecydowana przeciwniczka islamu. Przez swoją zdecydowaną postawę i mówienie PRAWDY mainstreamowe media przypięły jej łatkę rasistki i ksenofobki.

Dlaczego nie należy wierzyć we wszystko co  „biedaźródła”  podają – wyjaśnia youtuber ATOR

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz