Idiotyzm Europy

Znany ze swoich bezkompromisowych komentarzy p. Rafał Ziemkiewicz punktuje włodarzy Europy. Niedawno na swoim portalu umieścił artykuł pod tytułem: Europą rządzą idioci. Bardziej niż terroryzmu boją się islamofobii. W tekście czytamy między innymi, że „Zachód” nie wyniesie niczego z tragicznej lekcji jakiej lewicowej klasie politycznej udzielili muzułmanie w Paryżu w 2915 roku.

Obawiam się, że z tragedii w Paryżu Zachód nie wyciągnie wniosków. Wprawdzie reakcje po takich zdarzeniach są bardzo żywiołowe, ale taki stan trwać będzie kilka dni, a potem wszystko wróci na swoje koleiny. Europa jest opanowana przez idiotów, dla których największym zagrożeniem jest wyimaginowana fala nacjonalizmu.

Nie ma instytucji, które byłyby w stanie kontrolować napływ terrorystów do Europy. Wpuszcza się setki tysięcy ludzi nie sprawdzając kim oni są. Pewne instytucję należałoby stworzyć od początku. Ale skoro nie zrobiono tego po zamachach w Madrycie, czy Londynie, ciężko przypuszczać, by ktoś poszedł po rozum do głowy i zrobił to po zamachu w Paryżu.

Co może zrobić Europa w odpowiedzi na coraz większe zagrożenie ze strony muzułmanów? Jak ironiuzuje p. Ziemkiewicz: odpowiemy islamistom z całą bezwzględnością. Użyjemy hasztagów, lajków, łańcuchów serc, manif, apeli intelektualistów, wszystkich dostępnych broni!

Tekst Rafała Ziemkiewicza opublikował także portal Super Express.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz