Imam: „Mówienie Wesołych Świąt jest gorsze od zabijania” (wideo)

Wszechobecna propaganda każe nam wierzyć, że pokojowe współistnienie Chrześcijaństwa i Islamu na jednym terenie jest możliwe. Wydaje się, że kto jak kto, ale muzułmanie niekoniecznie zgadzają się z takim przedstawieniem sprawy. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia bardzo przeszkadzają wyznawcom Islamu w krajach zachodnich czego przykładem mogą być słowa jednego z przywódców duchowych: „Mówienie Wesołych Świąt (Merry Christmas – ang.) jest gorsze niż nierząd, picie alkoholu i zabicie kogoś, bo w ten sposób zatwierdzasz największą zbrodnię w historii, popełnioną przez dzieci grzechu Adama.” Z tej okazji chcielibyśmy życzyć czytelnikom portalu Bliżej Prawdy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

14 wypowiedzi czytelników: “Imam: „Mówienie Wesołych Świąt jest gorsze od zabijania” (wideo)

  1. Dla mnie bycie takim jak on imamem jest gorsze niż bycie świnią. Świnia jest czystsza duchowo, mądrzejsza i nie stwarza zagrożenia dla innych. Gdyby ktoś postawił mnie przed wyborem ginie imam z artykułu lub świnia. Bez chwili wahania ocaliłbym świnię.

      1. Pewnie już nieaktualne i teraz pozwalają mówić „wesołych świąt”, przecież to dobre chłopaki są. Teraz już spokojnie możemy ich zaprosić do naszych domów żeby kradli, mordowali, gwałcili, zabierali nasze pieniądze (o przepraszam jakie nasze. Allacha bo do niego należą pieniądze, jak zresztą wszystko, my- niewierni tylko na chwilę nimi władamy)….

  2. Nie wie ktoś jaki jest mail lub konto FB tego imma – wysłał bym mu życzenia świąteczne, albo nawet urządził jakąś akcje :)

Dodaj komentarz