Koniec Lisa w TVP: kontrowersyjny koniec gwiazdora

Tomasz Lis kompromituje się ostatecznie. Żegnając się z widzami swojego programu (emitowanego przez 8 lat – zaskakująca zbieżność z czasem rządów Platformy Obywatelskiej) zaatakował Prezydenta Andrzeja Dudę. Przypomnijmy, że to właśnie w wyniku afery związanej z atakiem na prezydenta p. Lis otrzymał dziennikarski tytuł Hiena Roku 2015. Fałszywe konto córki prezydenta? Ani kandydat, ani jego sztab nie usunęli go. Rozumiem, że ktoś miał wpaść w pułapkęnapisał niegdysiejszy gwiazdor TVP na swoim portalu internetowym naTemat.pl. Zapowiedział również, że choć program przechodzi do historii to on (Tomasz Lis) nie znika. Nikt nie zamknie ust Polakom. Nikt nie zamknie ust mi. 

W ten sposób p. Lis określił siebie samego jako wyraziciela woli całego Narodu, ale nie wiemy czy jego entuzjazm nie jest czasem na wyrost. Wszak nawet niedawny wspólnik Lisa (p. Tomasz Karolak) w atakowaniu Prezydenta Dudy teraz odcina się od niego:

Wyobraź sobie, że jesteś ojcem i masz córkę. Twojej córce przydarza się podwójna przykrość, bo nie dość, że ktoś zakłada jej fałszywą stronę, to jeszcze naraża na krytyczne komentarze, które nie mają podstaw. Jestem ojcem, mam córkę i w podobnej sytuacji oczekiwałbym, że zostanie przeproszona. Nie wiedziałem, że w telewizyjnym programie zostanę poproszony o skomentowanie wpisu, który, jak się okazało, jest fałszywy. 

„Redaktor” Lis jak widać nie umie okazać skruchy i dalej brnie w swoich kłamstwach. Swoją drogą ciekawe gdzie teraz będzie emitowany jego program. Może, w ARD?

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz