KORWiN Mrągowo: Konferencja i protest

Portal Bliżej Prawdy nie jest finansowany ze środków unijnych dlatego jako jedno z nielicznych mediów w Polsce (a w szczególności na Warmii i Mazurach) możemy pisać to co naprawdę uważamy, a nie to – co uważają za stosowne nasi sponsorzy.

Protest ws. Nielegalnych Imigrantów

Znakomita większość Polaków zgadza się co do jednego: przyjmowanie NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW (nazywanych – dla zmylenia przeciwnika – przez media głównego nurtu: Uchodźcami) jest karygodnym błędem!

Potrzeba mówienia jak jest

Z tego właśnie powodu jako działacze partii KORWiN Mrągowo postanowiliśmy aktywnie włączyć się w walkę o dobro naszej Ojczyzny. Skoro Rząd Platformy Obywatelskiej (PO) i Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL) postanowił działać przeciwko Polakom to nam, jako obrońcom interesu Narodu, nie pozostaje nic innego jak praca nad przywróceniem samoświadomości obywateli III RP.

Nie dajmy się nabierać. Zacznijmy myśleć samodzielnie!

Tu nie chodzi nawet o naszą partyjną propagandę. Ważne jest to czy obywatel słysząc oficjalny przekaz medialny potrafi zatrzymać się na chwilę i przemyśleć „po swojemu” to co nadaje radio i telewizja. Nic więcej. Jest to ważne z punktu widzenia przyszłych pokoleń. Rząd Ewy Kopacz decyduje za obywateli III RP a konsekwencje tych decyzji dotkną cały Naród, czyli nawet tych nienarodzonych jeszcze Polek i Polaków!

Trwa, zakrojona na szeroką skalę, dezinformacja Polaków. Wmawia się nam, że powinniśmy przyjmować łamiących prawo Islamistów w imię solidarności z pokrzywdzonymi.

Drodzy Państwo, czy ktokolwiek z polskojęzycznego Rządu interesuje się tematem pokrzywdzonych przez niesprawiedliwy los:

a) Polaków, obecnie przebywających na przymusowej emigracji (powodowanej przez fatalny system zarządzania państwem – wszystkich Rządów od 1989 roku)

lub pozbawionych Ojczyzny przez nieszczęśliwą historię:

b) polskich rodzin z Kresów Wschodnich II RP

c) potomków Polaków zesłanych do Kazachstanu i innych części byłego Związku Radzieckiego?

Nie, a dlaczego?

Bo według decydentów nie ma na to funduszy. Na wyznawców Allaha środki się znajdą i nie będą to środki unijne.

Musimy uświadomić sobie, że żyjemy w Państwie, które za nic ma swoich obywateli – bo samo stanowi jedynie fasadę. W rzeczywistości jesteśmy obywatelami drugiej kategorii, których obecny reżym szanuje jedynie na miesiąc przed wyborami. Teraz Polacy się buntują, ale jeszcze dużo czasu do wyborów, zatem niemiecka partia polityczna: Platforma Obywatelska „olewa nas” na całego, podlizując się swoim mocodawcom zza granicy.

Fakt przyjmowania rzekomych „uchodźców” (przypominamy, że są to statystycznie rzecz biorąc mężczyźni w sile wieku, bez dokumentów tożsamości) przy, delikatnie rzecz ujmując, słabym poparciu społecznym tego pomysłu, jest kpiną z obecnego ustroju. Tej niby demokracji, którą mamy w Polsce.

Co potwierdza zdanie filozofa greckiego, pana Arystotelesa:

Demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny

Nasz apel:

Obudźmy się póki nie jest za późno, Anglia, Francja, Szwecja, Hiszpania, Belgia, Norwegia to już ziemie przegrane, my Polacy mamy kolejną szansę dziejową by obronić Cywilizację Łacińską, Chrześcijaństwo przed zniszczeniem. Działajmy lokalnie by budzić Patriotów. Każda aktywność ludzi, którym Polska nie jest obojętna, ma sens. Wszak jak mówił świętej pamięci pan Stefan Kisielewski:

Bezsensowny upór ma sens jedynie wtedy, gdy jest długotrwały

Poniżej prezentujemy dwa wydarzenia, które dotyczyły tematu przyjmowania NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW ISLAMSKICH. Konferencję prasową (z dnia 11.09.2015, Mrągowo) oraz protest (z dnia 19.09.2015, Mrągowo).

W filmie wypowiadają się :
– Sławomir Sztukowski – prezes oddziału KORWIN Mrągowo,
– Jacek Siwko – kandydat na posła RP nr. 13 z list KORWiN i członek oddziału KORWiN Mrągowo
– Anna Jakubowska – sek. oddziału KORWiN Mrągowo i kandydatka na posła RP ostatnie miejsce na liście KORWIN,
– Grzegorz Wronka – Viceprezes Mrągowskiego oddziału KORWiN –
– Mariusz FILIPOWICZ – kandydat na posła RP z list KORWiN miejsce 1, prezes regionu WARM – MAZ KORWiN.

Na koniec chcieliśmy zwrócić uwagę, że nie tylko bojkotują nas ogólnokrajowe media – ale również lokalne. Wszystkie media w Mrągowie ( itvmragowo.pl, mragowo24.info, mragowo.wm.pl, radio ZET GOLD Mrągowo) Zostały zaproszone na konferencje i protest, obiecały przybycie… Mragowo24.info przybyło na konferencję – ale nie pokwapiło się by wspomnieć o nas w artykule. Potwierdza to tylko regułę o świecie medialnej propagandy w Polsce. Jest to nic innego jak zakrojona na szeroką skalę akcja dezinformacji polskiej opinii społecznej przez polskojęzyczną prasę, telewizję i radio finansowane z pieniędzy zagranicznych lub co znacznie gorsze – także z naszych podatków.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz