Królowa Elżbieta II szuka speca od Facebooka

Zewsząd słychać pogardę dla zwolenników przywracania monarchii. Ludzie słysząc, że ktoś modli się o powrót króla pukają się w głowę mówiąc, że monarchia to powrót do „średniowiecza”. Dziś pominiemy tłumaczenie tego niesłusznego podejścia. Znacznie ważniejszy jest bowiem news z Wielkiej Brytanii, gdzie (mamy do czynienia z atrapą monarchii, która nie sprawuje władzy), ale na pewno nie można zarzucić jej propagowania „średniowiecza”. Otóż Królowa Elżbieta II szuka właśnie specjalisty od mediów społecznościowych.

Jako ciekawostkę należy przypomnieć, że Rodzina Królewska ma ponad 2,5 miliona „lajków” na Facebooku, 2,15 milionów obserwujących na Twitterze, stronę internetową oraz profil na Instagramie.

Ile mają nowocześni politycy, którzy sprawują władzę? W Polsce najwięcej fanów (jeśli chodzi o polityków) na Facebooku ma (zwolennik monarchii) Janusz Korwin-Mikke. Cóż, ciekawe co na to lewacy śmiejący się z „przestarzałych” systemów zarządzania państwem i zwolennicy „nowoczesności”, która tak ułomnie radzi sobie z nowościami takimi jak komunikacja z własnymi zwolennikami przez Facebook.

Jak donosi portal RP.pl:

Choć królowa Elżbieta II pojutrze obchodzić będzie swoje 90. urodziny, zainteresowana jest nowymi technologiami i internetem. W 1976 roku jako pierwsza monarchini przesłała list elektroniczny. E-mail wysłany został z brytyjskiej bazy wojskowej.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz