Krzyczą „Allah Akbar”, ale nie łączmy zamachów z Islamem…

Zamachowcy we Francji strzelali do bezbronnych i niczemu niewinnych ludzi krzycząc ,,Allah Akbar” (arab. „Bóg jest wielki”). To właśnie efekt polityki multi-kulti, ubogacania kulturowego i socjalizmu. Dla Francji nie ma już nadziei – już jest za późno. Wojna islamistów o przejęcie Francji już trwa. To nie pierwszy i nie ostatni zamach. Ilość muzułmanów wynosi tam już prawie 15%. W szkołach dzieci muzułmańskie stanowią 30%, a w dużych miastach ponad 50%. Większość z tych muzułmanów to muzułmanie niezasymilowani z francuskim społeczeństwem z powodu głębokiego socjalizmu (bardzo wysokich zasiłków – najwyższe w Europie).

PO, PiS, Zjednoczona Lewica i Partia Razem chcą islamistów w Polsce

Przypomnijmy sobie przedwyborcze debaty z przedstawicielami Razem, PO, PiS, Zjednoczonej Lewicy, którzy mówili, że jesteśmy w stanie iść drogą Francji, czy Szwecji jeśli chodzi o ,,pomoc uchodźcom”, że tym ludziom trzeba pomagać…. To właśnie lewackie myślenie i idea lewicowych polityków doprowadziła do tragedii na ulicach Paryża. NIESTETY nasz ,,nowy rząd” nie zamierza zrobić nic – co pomogło by Polsce uchronić się przed obcą kulturą.

Bardzo wymownie na ten temat wypowiedział się p. Konrad Berkowicz z Partii KORWiN.

„We Francji muzułmanie podrzynają gardła. A minister PiS-u ds. europejskich – Konrad Szymański niedawno powiedział, że nie cofnie decyzji UE o kwotach imigrantów, „bo nie ma ku temu podstaw prawnych”.

Oczywiście kłamał (bądź wykazał się skrajnym brakiem kompetencji). Decyzja (jako środek tymczasowy) podjęta została na podstawie art. 78 ust. 3 Traktatu o funkcjonowaniu UE. Taką decyzję można zaskarżyć na zasadach ogólnych do Trybunału Sprawiedliwości UE. Premier Słowacji – Robert Fico już to zapowiedział… Można… Niedawno haniebnie odwróciliśmy się od Grupy Wyszehradzkiej. To ostatnia szansa, by naprawiać błędy poprzedniej ekipy w tej kwestii. Obecna jednak najwyraźniej różni się od poprzedniej tylko pozornie…

Nawiasem pisząc, mało kto wie, że Dania w kwotach nie uczestniczy – ma to zagwarantowane traktatowo. Kto nie wynegocjował tych gwarancji dla Polski wpychając nas w śmiertelne objęcia UE – nie muszę chyba przypominać? Kto pamięta, tego nie dziwi proimigrancka postawa „nowej” ekipy.

Ale to jeszcze nic – minister Szymański kłamie również dlatego, że sama decyzja dotycząca imigrantów daje nam możliwość zmniejszenia liczby przyjętych imigrantów o 30 proc. Wystarczy, że POINFORMUJEMY Komisję i Radę UE, że taką decyzję podjęliśmy – na przykład ze względu na napływających uchodźców (prawdziwych!) z Ukrainy.

Jeśli PiS zgodnie z zapowiedzią nie zaskarży decyzji i nie skorzysta z wbudowanej w nią możliwości samoograniczenia, będzie to kolejny dowód na to, że Populizm i Socjalizm jest tak samo antyimigrancki, jak był antyunijny wprowadzając Polskę do UE. Miejmy nadzieję, że ten dowód nie będzie nas kosztował aż tyle, ile bezmyślna polityka imigracyjna dzisiaj kosztuje Francuzów…”

Warto  w tym miejscu przypomnieć mój artykuł o potrzebie posiadania broni wśród Polaków. Politycy argumentujący, że broń nie jest nam potrzebna „bo jesteśmy bezpieczni” przestał już chyba kogokolwiek przekonywać?

Autor: Anna Jakubowska

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz