Kukiz ostro o Schulzu: Wnuki nazistów niech nie uczą mnie demokracji

Ciężko oszacować, który to już raz przewodniczący Parlamentu Europejskiego krytykuje Polskę na łamach niemieckiej prasy. Tym razem Marcin Schulz porównuje Polskę do putinowskiej Rosji w wywiadzie dla „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”.”To demokracja prowadzona w stylu Putina”. Na słowa p. Schulza bardzo ostro zareagował poseł Paweł Kukiz z ruchu Kukiz’15, który na swoim profilu Facebook napisał, że wnuki nazistów nie powinny uczyć nas (Polaków) demokracji. Polityk zauważył, że w narodzie niemieckim bardzo łatwo może odrodzić się uśpiony obecnie demon zbrodni (który w obozie Auschwitz pochłonął życie międzyinnymi dziadka p. Kukiza).

Paweł Kukiz o uczeniu demokracji:

„Panie Schulz…
Niech pan większą uwagę zwróci na demokrację w pańskiej ojczyźnie… Bo jak tak się u was – nie daj Boże – drugi Hitler objawi i te kilka milionów zaplanowanych przez was „imigrantów” za sobą pociągnie to podejrzewam, że w porównaniu z nimi SS wyjdzie na armię zbawienia.
Przepraszam za tak brutalny wpis ale naziści zamordowali mi Dziadka w Auschwitz więc nie życzę sobie, by ich wnuki uczyły mnie demokracji„.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz