Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas wielka apokalipsa?

Początkowo Rzymianie sami ściągali na swoje tereny setki tysięcy barbarzyńców jako tanią siłę roboczą i najemnych żołnierzy. W pewnym momencie nie mogli się już bez nich obyć. Społeczeństwo Rzymian rozleniwiło się. Nie chciało już wykonywać nieatrakcyjnych prac, służyć w wojsku. Barbarzyńców zaczęto zatem ściągać coraz więcej. Potem do Rzymu zaczęli oni ściągać sami z siebie”. To część opisu wydarzeń mających miejsce w V wieku, gdy do Imperium Rzymskiego ściągnęło około miliona barbarzyńców – powodując „trąbę etniczną” a w konsekwencji spalenie Rzymu i zniszczenie Cesarstwa Rzymskiego.

Sytuacja analogiczna do tej, którą obserwujemy od dłuższego czasu we współczesnej Europie. Sytuacja, w którą siłą próbują nas wmanewrować lewicowi politycy w Polsce (od Platformy Obywatelskiej przez .Nowoczesną, PSL i masę innych, jeszcze skrajniejszych środowisk lewicowych) przy użyciu swoich medialnych tub propagandowych (Gazeta Wyborcza, Newsweek etc.) podpierając to „autorytetem” swoich „mędrców” w rodzaju prof. Hartmana czy prof. Środy…

Sytuacja, w którą siłą pcha Polskę nasz „sojusznik” / zwierzchnik – Unia Europejska. 

Najazd Hunów na Europę opisany przez Stanisława Krajskiego w książce „Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas wielka apokalipsa?” to nie jedyna analogia wyjęta z historii naszego kontynentu, która przypomina to co bardzo dobrze znamy z codziennych doniesień prasowych. Dr Krajski kreśli w swojej książce przerażający, choć niestety prawdziwy obraz zmierzchu Zachodniej Europy.

To wszystko trzeba wiedzieć

By móc zrozumieć przed jakim zagrożeniem stoi obecnie Polska – jeden z ostatnich przylądków nadziei dla chrześcijaństwa w Europie, łakomy kąsek dla sił szatana. Wmawia się nam w mediach, że exodus ludności muzułmańskiej z Bliskiego Wschodu to wynik wojen a nie dobrze zaplanowanej akcji dywersyjnej, której celem jest zniszczenie Cywilizacji Europejskiej poprzez hidżrę (dżihad poprzez imigrację).

Co wspólnego z hidżrą ma masoneria?

Najlepiej przytoczyć fragment książki dr Krajskiego:

Jim Shaw, mason 33 stopnia wtajemniczenia, który „spotkał Chrystusa” i opuścił masonerię pod koniec XX w. opisuje i komentuje w książce pt. „Śmiertelna pułapka” to, co dzieje się na 32 stopniu masońskiego wtajemniczenia i po jego uzyskaniu.
Kandydat składa przysięgę, której jednym z elementów jest obietnica bezwzględnego dotrzymania tajemnicy i zgoda, gdy się jej nie zachowa, na poddanie się różnym torturom, w tym np.: „przebicie gałek ocznych ostrzem o trzech brzegach”.
Po złożeniu tej przysięgi kandydat podchodzi do „ołtarza”, na którym leży Koran i składa „przysięgę krwi”, w trakcie której mówi, między innymi: „Allah, the God of Arabs, Moslem, Mahommedan, the God of our Fathers” ( „W imię Allaha, Boga arabów, muzułmanów i mahometan, Boga naszych Ojców”).
Shaw dopowiada: „Każdy Shriner, klęcząc przed Koranem, składa przysięgę w imię Allaha, uznając pogańskiego boga zemsty za swojego (boga naszych ojców). Zarazem w rytuale uznaje się islam – jawnego wroga chrześcijaństwa – za jedyną prawdziwą drogę (Ten, który szczerze poszukuje islamu, poszukuje prawidłowego kierunku)”.

Zniszczenie Kościoła Katolickiego w Europie Zachodniej już się dokonuje, teraz Polska jest na ceowniku masonerii. Jak tego chcą dokonać? Najłatwiej przez zalew masami wyznawców Allaha, którzy będą przeprowadzać zamachy takie jak w Paryżu czy Brukseli. Powstanie chaos, a w takich warunkach najłatwiej przejąć władzę i zaprowadzić Nowy Porządek Świata, Nowy Ład. Z książki dowiecie się Państwo kto w Polsce promuje Islam, a także jak w sprawy Polski i Europy miesza się persona non grata: żydowski bakier i mason Jerzy Soros.

Więcej na temat tematów, które znajdą Państwo w książce „Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas wielka apokalipsa?” powie sam autor:

Książka jest dostępna w internetowej księgarni Multibook.pl, serdecznie polecamy.

MASONERIA, ISLAM, UCHODŹCY - CZY CZEKA NAS WIELKA APOKALIPSA?

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz