Nidzica: hańbiące dane o rozwodach

Niepokojące dane doszły do nas z Nidzicy. W roku 2015 w całym w powiecie nidzickim aż 77 małżeństw zdecydowało się na rozwód. Dla porównania, w roku 2014 rozwiodły się tam 53 pary, podczas gdy jeszcze w 1999 roku było ich „jedynie” 34. Oficjalnie najczęstszą przyczyną rozwodów niezgodność charakterów. Jednak powszechnie wiadomo, że problem jest znacznie głębszy. Jednym z ważniejszych czynników jest odejście od Boga i nauczania Kościoła Katolickiego.

Niedochowanie wierności małżeńskiej i nadużywanie alkoholu, które stanowią jedne z najczęstszych powodów podawanych przez rozwodników to wynik właśnie ludzkiego zagubienia, pogoni za „nowoczesnością”, ulegania obłudzie lewicowej propagandy, która rozbicie rodziny traktuje za swój priorytet.

Wszelkiej maści marksiści, feministki, genderyści szerzą swoją ideologią o wolności jednostki, jej przywileju wiecznego eksperymentowania seksualnego, co skutkuje rozwodami, ale co gorsza: także skrajnie nieszczęśliwymi dziećmi, które nie mają normalnej rodziny. Takie dramaty rozgrywają się jak widać nie tylko w wielkich miastach, ale także w naszych miejscowościach na Mazurach.

Nidzica może być zatem sztandarowym przykładem tego do czego prowadzi uleganie lewicowym mrzonkom. W ubiegłym roku na terenie powiatu nidzickiego zawarte zostały 163 związki małżeńskie, co daje nam dobry punkt odniesienia do liczby rozwodów (77).

Nadzieja w Bogu i w dzieciach

Według wyliczeń, na które powołuje się portal NIDZICA.WM.PL, wśród osób, które chodzą regularnie kościoła (jakiegokolwiek) prawdopodobieństwo rozwodu jest o 46 procent mniejsze niż wśród tych którzy w niedzielę wybierają inny sposób spędzania czasu. Raport demograficzny naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego pokazuje  prawdopodobieństwo rozwodu maleje wraz z każdym dzieckiem, urodzonym w małżeństwie. Portal Bliżej prawdy nie tak dawno apelował do czytelników: Róbmy dzieci i jak widać mieliśmy rację! Jedynie 3,1 % spośród rozwiedzionych osób ma troje dzieci, a 1,2 procent – czworo. Prawie 40 % z wszystkich rozwodników mają jedno dziecko, a  38 rozwiedzionych par nie ma ani jednego dziecka.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

2 wypowiedzi czytelników: “Nidzica: hańbiące dane o rozwodach

  1. Hedonizm, uprzedmiotowienie człowieka, promocja egoizmu i „samorealizacji” prowadzi do upadku człowieka, człowiek upadły nie stworzy zdrowej rodziny, a bez rodziny upadnie naród, bez narodu upadnie państwo – pozostanie morze krwi i pomniki dawnej chwały…. Czas przywrócić wartości, jeśli tego nie zrobimy na pałacu kultury i na wawelu zawisną zielone i czarne flagi fałszywego proroka.

  2. Co do pomników dawnej chwały to nie wiadomo czy pozostaną, we Francji na przykład burzy się Kościoły a w ich miejsce stawia się hotele czy dyskoteki http://wpolityce.pl/polityka/170719-koscioly-budowane-przez-pokolenia-burzone-sa-w-nowoczesnej-europie-z-dnia-na-dzien-moca-urzedniczych-dekretow-o-taki-postep-chodzi-w-tej-walce-barbarzyncy-u-bram

    Cieszmy się, że w Polsce póki co budujemy Kościoły (jak ten w Pieckach) a nie meczety.

Dodaj komentarz