Niemiec prowadzący firmę w Polsce: „Zabiłbym wszystkich Polaków”

HANS GIELEN dębogorze pos systems

Hans Gielen (Niemiec), który jest wiceprezesem zarządu firmy POS SYSTEM SP Z O.O. w Dębogórzu (Gdynia) został przyłapany na znieważaniu polskich pracowników, lub jak kto woli wszystkich Polaków. Niemiec mówi, że nienawidzi Polaków i najchętniej zabiłby ich wszystkich. W nagranej wypowiedzi odwołuje się także do działalności wybitnego przywódcy socjalistycznego p. Adolfa Hitlera. Jak widać duch w narodzie niemieckim nie ginie. Ciekawe co Niemiec z takim nastawieniem do Polaków robi na terenie naszego kraju? Czy takie poglądy są u nas (w ramach poprawności politycznej) tolerowane? Czy tak jak w przypadku Ukraińców wielbiących współcześnie zbrodniarza Banderę powinniśmy podkulić ogon i nie drażnić „naszego” partnera / sojusznika? A może już najwyższy czas na ostre działanie?


Hans Gielen popełnił przestępstwo z dwóch artykułów kodeksu karnego, dlatego posłanka Dorota Arciszewska-Mielewczyk wysłała list do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego p. Zbigniewa Ziobry, w którym zawiadamia o popełnieniu przestępstwa.

artykuł 256 par.1 kodeksu karnego: „Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”

257 kk: „Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”

Dwie firmy o tej samej nazwie

Okazuje się, że w Polsce działają co najmniej dwie firmy o nazwie Pos Systems. Jedna z nich znajduje się w Kluczborku (woj. opolskie), w związku ze skandaliczną wypowiedzią Hansa Gielena wpadła w tarapaty ponieważ internauci dali wyraz swojego niezadowolenia także na ich stronie – mimo, że firma nie ma nic wspólnego z Hansem Gielenem i kierowaną przez niego firmą Pos Systems z miejscowości Dębogórze (Gdynia).

Firma z Kluczborka wydała nawet specjalne oświadczenie:

Informuję, że jest to strona firmy POS-Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku w woj.opolskim. Nie mamy nic wspólnego z firmą POS System z pomorza (zarejestrowaną na adres 81-198 Dębogórze, ul. PARTYZANTÓW 14, Gdynia Kosakowo).
Jedyne co mamy wspólnego to podobna nazwa firmy. Proszę o nie umieszczanie komentarzy oraz nie telefonowanie w sprawie Hansa Gilena i jego poglądów.
Proszę o usunięcie z portali społecznościowych wszelkich opinii, które dotyczą Hansa Gilena, a uderzają w dobre imię naszej firmy.
Z poważaniem,
Marcin Cudyk
Prezes Zarządu

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz