Niesiołowski: tchórze z TVP zdejmują uczciwy program Lisa

Poseł Stefan Niesiołowski zdaje się być w dobrym humorze po porażce jaką odniosła w ostatnich wyborach jego partia – Platforma Obywatelska. Pełniący obowiązki bulteriera lewicy, p. Niesiołowski zaczął krytykować pro platformiany dotąd zarząd TVP. Napisalismy o dobrym humorze ponieważ pan poseł zażartował ostatnio na temat Tomasza Lisa, a właściwie jego programu. Tu cytat: Program Tomasz Lis na Żywo był uczciwy, obiektywny i absolutnie zrównoważony politycznie. Był czy nie był, to już kwestia poczucia humoru p. Niesiołowskiego. Portal Bliżej Prawdy najbardziej cieszy się z drugiej części tego newsa, otóż:

TVP nie przedłuży umowy z Tomaszem Lisem

Zarząd Telewizji Polskiej zapowiedział także, że nie będzie zainteresowany przedłużeniem umowy z p. Janem Pospieszalskim, a zatem jego program również zniknie z anteny. A szkoda. Natomiast znany ze swoich ordynarnych wypowiedzi p. Niesiołowski tak oto porównuje dwa znikające z TVP programy:

Trzeba być ślepy lub głupi, aby stawiać znak równości pomiędzy tymi programami, ale dla PiS-u wszystko, co nie jest pisowską propagandą jest złem i nieuczciwością.

Tchórzliwy zarząd telewizji zapowiedział nieprzedłużanie umowy z Tomaszem Lisem i p. Pospieszalskim, rzekomo w imię politycznej równowagi i cięcia po skrzydłach. Co za kłamstwo i obłuda.

Ciężko komentować wypowiedzi tak prawdomównych i stroniących od obłudy osób jak pan poseł Niesiołowski dlatego komentarz do tych wybitnych wypowiedzi pozostawiamy czytelnikom naszego portalu.

Kim jest Stefan Niesiołowski?

Człowiek, który z taką łatwością oczernia wszystkich wokół, niestety nie może popisać się czystą kartą historii swojego życia. Proszę zobaczyć film, w którym dowiadujemy się prawdy na temat tego człowieka. Donosił na swoją dziewczynę a teraz pełni rolę „autorytetu” o czym opowiada pani Elżbieta Królikowska-Avis była działaczka organizacji: Grupa niepodległościowa ”Ruch”.

.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz