Noszenie odzieży patriotycznej to grzech?

Parę dni temu zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy w koszulce firmy RED IS BAD obiegło internet. Ubiór prezydenta wywołał niemałe zamieszanie …

Zdecydowanie więcej komentarzy pod fotką była pozytywna – chwalili głowę państwa za wspieranie Polskiej marki i to, że nie kryje swojego pochodzenia. „Prawdziwy Patriota”

Jednak znalazły się osoby, którym ewidentnie przeszkadza „nacjonalizm” prezydenta. Oto przykłady:

 

„Prezydent w drodze do komunistycznych Chin w Red is bad. A w programie podpisanie umowy z przedstawicielami państwa „red”.”


Robert Kwiatkowski

„@prezydentpl w drodze do Chin (Ludowych) chwali się, że „Red is Bad”. No strateg….”


Patryk Chilewicz

„PAD w odzieży marki nie śmieszy mnie, raczej żenuje. W ten sposób chce budować „most między Polakami” i szacunek dla urzędu?”


 

Sytuacja trochę nas bawi, ponieważ autorzy hejtu szkalują ubiór, jakby co najmniej na koszulce był nadruk sierpa i młota, a widnieje na niej skromna biało-czerwona flaga.

W sprawie zamieszania postanowili zabrać twórcy marki Red is Bad, którzy zamieścili wpis na Facebooku. Ich zdaniem cała sytuacja jest absurdalna.

 „Aż trudno uwierzyć że biało-czerwona flaga na koszulce prezydenta przeszkadza tak wielu osobom. Absurdalne jest to, że dla niektórych dziennikarzy czy polityków hasło Red is Bad jest kontrowersyjne, a my jesteśmy skrajni. Piszą to osoby, które nas nie znają i które nawet z nami nie rozmawiały. Potem przyjeżdża do nas taka osoba na wywiad, często z gotową tezą, i zonk… Nagle po wymianie kilku zdań, okazuje się, że nie ma się do czego przyczepić… i przyznaje nam rację w wieeeeelu kwestiach. Potem poza kamerą mówi, że zasadniczo zgadza się z nami i podoba jej się to co robimy, ale w redakcji nie może głośno o tym mówić ponieważ „góra” ma inne poglądy…”

 

Wszystkim patriotom redakcja przy okazji poleca sklep RED IS BAD   :)

P.S. Teraz trwa promocja! -20%  tylko do wyczerpania zapasów! Śpieszcie się!

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz