Nowa żona Korwin-Mikkego

Janusz Korwin-Mikke po raz trzeci wstąpił w związek małżeński, poślubiając 44 lata młodszą od siebie partnerkę, działaczkę Kongresu Nowej Prawicy. Kobieta jest matką dwójki najmłodszych dzieci polityka. O sprawie donosi niezawodny w tych sprawach dziennik Super Express. Lider partii KORWiN niezwykle rzadko wypowiada się publicznie o swoim życiu prywatnym dlatego news związany z ujawnieniem zmiany stanu cywilnego 73-letniego polityka może budzić zdziwienie.

Janusz Korwin-Mikke przysięgę małżeńską składał trzykrotnie. Pierwszą żonę poślubił w 1966 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego. Była to Ewa Mieczkowska, która po ślubie przyjęła nazwisko Mikke. Z tego związku polityk ma dwoje dzieci. Kolejny ślub, tym razem tylko kościelny, odbył się w 1973 roku z Małgorzatą Szmit, która urodziła politykowi czwórkę dzieci. Jak widać, Korwin-Mikke postanowił spróbować szczęścia małżeńskiego po raz trzeci. Z obecną żoną ma 5-letnią córkę i 3-letniego syna. (źródło)

dominika korwin mikke zdjecie

Specjalnie z okazji ślubu Korwin-Mikkego, gazeta Super Express przygotowała mini ściągawkę z dotychczasowej sytuacji rodzinnej prezesa Partii KORWiN:

Konotacje rodzinne Janusza Korwin-Mikkego są bardzo skomplikowane. Trudno odnaleźć się w jego wszystkich romansach, stwierdzić jednoznacznie, które zakończyły się ślubem (a jeśli tak to jakim), z których były dzieci, a które okazały się jedynie przelotnymi znajomościami. Mimo wszystko podjęliśmy się tego zadania!

Wiadomo, że Janusz Korwin-Mikke jest ojcem sześciorga dzieci: Ryszarda (46 l.), Krzysztofa (43 l.), Kacpra (40 l.), Jacka (37 l.), Zuzanny (32 l.) i Korynny (31 l.).

W 1965 r. wziął ślub cywilny z Ewą Mieczkowską. To ona jest matką jego najstarszych dzieci – Ryszarda i Krzysztofa. Jednak miłość Korwina i Mieczkowskiej nie trwała długo. W 1973 polityk rozwiódł się. Zaraz potem wziął ślub kościelny z Małgorzatą Szmit. Ślubna Korwina jest matką trójki jego dzieci: Kacpra, Jacka i Zuzanny. (Super Express)

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz