Audycja dźwiękowa: Podziękowanie dla wyborców Partii KORWiN w Mrągowie

Dziękujemy za 5,18 % poparcia udzielonego przez mieszkańców powiatu mrągowskiego i 5,1 % poparcia w całym okręgu! Mamy nadzieję, że w następnych wyborach ludzi głosujących na hasła Wolność, Własność i Sprawiedliwość będzie jeszcze więcej. Zapraszamy do wysłuchania audycji przygotowanej dla czytelników portalu Bliżej Prawdy.

PS. Małe sprostowanie, w audycji pojawia się informacja o wynikach wyborczych Partii KORWiN w Ełku i pada tam sformułowanie, że Ełku KORWiNa zdobyła 7,7 % poparcia. Chodzi o powiat ełcki. W samym mieście Ełk Partia KORWiN uzyskała znacznie wyższy rezultat niż w powiecie i wyniosło aż 8,45 %! Co daje nawet większy powód do optymizmu.

Przykład Ełku czy całego okręgu 35 pokazuje, że organizując się na poziomie lokalnym możemy w znaczny sposób wpłynąć na wyniki wyborów. Dzięki temu, że działamy wspólnie możemy przekroczyć magiczną barierę 5 % blokującą wstęp do Sejmu RP dla idei wolnościowych. Jeśli dalej będziemy pracować nad przekonywaniem ludzi / wyborców do tego w co wierzymy, każdy w swojej najbliższej okolicy, to następne wybory nie będą już kwestią tego czy przekroczymy próg wyborczy. Wówczas będziemy zastanawiać tylko jaką siłą rażenia będziemy dysponować w przyszłym Parlamencie.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz