połączone siły KUKIZ’15 i KORWIN

Przedstawicielki Kukiz’15 i KORWiN zaapelowały do premier Beaty Szydło o nie przyjmowanie do naszego kraju islamskich imigrantów.
 
„Apelujemy o zmianę polityki rządu wobec imigrantów, sprzeciwiamy się przyjmowaniu na terytorium naszego kraju islamskich imigrantów. Apelujemy o wprowadzenie konstytucyjnego zakazu propagowania totalitarnych metod i praktyk działania szariatu, traktowania go nie tylko jako religii, ale systemu politycznego, jakim jest”napisały przedstawicielki Kukiz’15 i KORWiN.

 

Apelujemy o wzmożone kontrole na granicach Polski, które skutecznie wykluczą napływ nielegalnych imigrantów, apelujemy o zadbanie na arenie międzynarodowej o kulturę europejską, chrześcijańskie tradycje Polski i o to, by nie zaprzepaszczać dorobku naszych przodków, poddając się islamskiej kulturze. Upominamy się o prawa kobiet poniżanych, więzionych, gwałconych, bitych i mordowanych„-dodały.

 

Na czwartkowej konferencji prasowej posłanka Anna Maria Siarkowska (Kukiz’15) apelowała, że polski rząd powinien zapewnić kobietom bezpieczeństwo.
Natomiast Beata Żołnieruk (Partia KORWiN) zaapelowała do premier Beaty Szydło o podjęcie „twardej polityki” wobec islamskich najeźdźców. Zaznaczyła również, że polskie społeczeństwo nie chce imigrantów w kraju.

 

Katarzyna Zaleśna (Partia KORWiN) powiedziała, że skoro Polacy nie chcą uchodźców  państwo polskie powinno się wycofać z zobowiązań poprzedniego rządu. Dodała, że wtedy to Beata Szydło, a nie Ewa Kopacz będzie miała polską krew na rękach, wspominając przy tym wydarzenia we Francji i Kolonii.

 

W tym momencie premierem jest Beata Szydło, a nie Ewa Kopacz, jeżeli w Polsce dojdzie do podobnych incydentów, jak we Francji, czy Niemczech, to pani Beata będzie miała polską krew na rękach” – wyznała Pani Katarzyna.

 

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz