Problem Putina?

Naloty prowadzone przez Rosję na pozycje dżihadystów w Syrii zmusiły władze Frontu Al-Nusra (syryjska filia Al-Kaidy) do nawoływania o akcje odwetowe organizacji islamskich na terenie Rosji. Przywódca Frontu Al-Nusra pan Mohamed al-Golani apeluje:

Wzywam mudżahedinów na Kaukazie o wspieranie, na ile się da, narodu syryjskiego. Jeśli armia rosyjska zabija naszą ludność, zabijajcie ich ludność. Jeśli zabija ona naszych żołnierzy, zabijajcie ich żołnierzy. Oko za oko(…) Odłóżcie na bok swoje spory do czasu upadku zachodniej krucjaty i rosyjskiej kampanii na ziemi syryjskiej.

Z czego wynika, że najpierw mają zginąć: Kultura Łacińska na zachodzie Europy, potem Rosja, a na sam koniec muzułmanie policzą się sami ze sobą. Bynajmniej tak można interpretować słowa pana Mohameda al-Golani.

Co na to pan Włodzimierz Putin? Czy okaże się mistrzem ciętej riposty?

Jak podaje portal Prosto z Mostu:

Front Al-Nusra jest syryjską filią Al-Kaidy i w tym momencie jest to największa organizacja opozycyjną na terenie Syrii. Walczy zarówno z reżimem prezydenta Assada, Kurdami jak i konkurencyjnym Państwem Islamskim i jak słyszymy także przeciwko Rosji. W trakcie wojny domowej (ostatnich czterech lat) bojownicy Frontu Al-Nusradopuścili się licznych zbrodni na ludności cywilnej, szczególnie chrześcijanach

Rozmach walki na wielu frontach podobny do poczynań socjalistycznego polityka, Niemca, pana Adolfa Hitlera nie jest wróżbą sukcesu o czym poucza nas historia. Wygląda na to, że Front Al-Nusra wzorem poprzedników zamierza się o tym przekonać osobiście uciążliwe może być prowadzenie działań na wielu płaszczyznach. Wojna to kosztowna instytucja. Szczególnie, że szykujące się do walki z Państwem Islamskim, Chiny wkrótce odciążą Rosję finansowo wkraczając na arenę międzynarodowych działań wojennych. Serwis Britain First podaje, że Wyzwoleńcza Armia Ludowa w ciągu kilku tygodni powinna dołączyć do ofensywy Prezydenta Putina.

Źródło: Prostozmostu.net

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

7 wypowiedzi czytelników: “Problem Putina?

 1. Czyli wygląda na to, że działania zachodu wobec IS były pozoranctwem, albo przynajmniej nieudane? I dopiero naloty Rosjan zagroziły Islamistom?

  1. Obama i całe „czerwone” towarzystwo z UE oczywiście krytykują za udane działania p. Putina bo to wypada jednych tylko chwalić a innych tylko krytykować. Za chwilę usłyszymy, że socjalista Obama będzie w koalicji z ISIS

 2. To chyba nietrafiona interpretacja słów Mohameda al…. Bo zachodnia krucjata, to przecież cały ten bałagan w Egipcie,Libii, Tunezji, no i teraz Syria itd. Celowo zdestabilizowano te kraje(zachód) , aby osiągnąc oczekiwany efekt – najazd islamu. A na marginesie – tzw Zachód nie ma już nic z kultury łacińskiej, ale za to wiele z kultury żydowskiej…(tzw talmudyzm w wielu dziedzinach życia)

  1. Rzeczywiście, nie ma już niestety czegoś takiego jak Chrześcijańska Europa. Wydaje się, że to wszystko szlag trafił tak jak sobie tego życzyli rewolucjoniści z roku ’68. Teraz islamiści wezmą tych Lewaków przemielą przez swoją maszynkę i różne panie aktywistki będą biegać w burkach w ramach „większej wolności” od Religii, którą przecież postulują na co dzień.

 3. ciekaw jestem, jaki plan mają masoni, zawieszając pętlę islamu wokół szyi zachodu, bo tak to wygląda. Jak na tym tle wypada sytuacja polski, bo przecież niemcy i rosja nadal ostrzą zęby na nas. Niby się kłócą ale nieoficjalnie knują przeciw nam swoje intrygi, aby w sprzyjającej chwili wleżć nam na głowy. Żydowska przewrotnośc a przecież narody aryjskie…

  1. Strategiczne partnerstwo niemiecko-rosyjskie widać gołym okiem. Szkoda, że nasze społeczeństwo tak święcie wierzy w przekaz z tv, który nic na ten temat nie mówi. Skoro nie mówi to znaczy, że wszystko jest ok. Tak to rozumie Lud. Rosjanie, a raczej Komuniści rosyjscy to byli Żydzi, przynajmniej na samym początku, a więc wzorce postępowania (przewrotnego knucia) mogły przeniknąć do duszy rosyjskiej.

   1. duszy rosyjskiej nie ma. elity carskie rekrutowały się głownie z niemiec, szwecji już od siedemnastego wieku więc wpływ na „doły” był odpowiedni. Rebelia bolszewicka a co za tym idzie ateizm dopełnił wyzucia rosyjskości z rosjan. Swoją drogą komunizm to ukochany system zydowski nie tylko rosyjskich żydów ale żydostwa w ogóle…

Dodaj komentarz