Rozbrajanie Europy

Nie tak dawno pisaliśmy, że zakażą nam używania pistoletów na kulki ( artykuł – zakazane zabawki ) Po czym dowiadujemy się, że w Danii nie można mieć/używać GAZU PIEPRZOWEGO!

17-letnia Dunka została zaatakowana w środowy wieczór na ulicy. Napastnik próbował ją zgwałcić. Nastolatka powstrzymała go używając gazu pieprzowego, po czym zgłosiła się na policję. Tam usłyszała zarzuty użycia środka, który jest zakazany. Grozi jej wysoka grzywna.

Przypominamy Unia Europejka chce rozbroić narody Europy i praktycznie zakazać nam posiadania broni!

Przedstawiamy Państwu nagranie z posiedzenia Komisji ds. UE w Sejmie RP z udziałem Janusza Korwin-Mikkego o dyrektywie ograniczającej dostęp do broni:
TRANSMISJA (od godzinny 11:38)

Janusz Korwin-Mikke:

Wyrażam radość, że w tym Parlamencie panują takie nastroje, a nie takie jak w Komisji Europejskiej [przed chwilą poseł Anna Siarkowska odniosła się krytycznie do dyrektywy unijnej ograniczającej dostęp do broni]. Bardzo mi miło.

Ja zgadzam się oczywiście z Panią [Anną Siarkowską]. Właściwie porównanie jest takie, jakby ktoś chciał walczyć z bimbrownictwem przez zakaz produkcji legalnego alkoholu. Zgadzam się z Panią, że to jest efekt pewnej ideologi, która tam panuje. Powiedzmy sobie jasno ideologi pełzającego faszyzmu. Chcą pozbawić obywateli broni, żeby państwo mogło robić z nimi co chce. To jest jasne. (..)

Chciałbym Państwa uświadomić co za ludzie siedzą w Parlamencie Europejskim. Pomijając ideologię. Jeśli wydarzył się zamach w Paryżu, albo cokolwiek, niech kogoś pobiją w Kirgistanie, to w każdym przemówieniu będą mówić o pobiciu w Kirgistanie. Ci ludzie nie myślą o ustawach, tylko o tym co jest dziś, aktualnie w gazetach. Opinią tego Parlamentu nie ma co się przejmować. Róbcie Państwo swoje.”

Legalny dostęp obywateli do broni wprawdzie nie ochroni świata przed zmasowanym atakiem terrorystycznym, ale przed bezpośrednią konfrontacją z islamskim terrorystą już tak! ( Nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale jak na razie wszyscy terroryści to islamiści ). Zatem zbrójmy się, kupujmy broń – wróg nadciąga – póki prawo nam na to pozwala!

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

1 wypowiedź czytelnika: “Rozbrajanie Europy

  1. Coraz częściej pojawiają się doniesienia, że cała ta akcja jest skoordynowana… Rozbrojenie ludności jest celowe i świadome, a kontenery z bronią co rusz znajdowane tu i ówdzie to nie przypadek…. Coraz bardziej prawdopodobne wobec horrendalnych posunięć władz w całej Europie.

Dodaj komentarz