Spada sprzedaż Gazety Wyborczej

Związek Kontroli Dystrybucji Prasy przygotował raport dla portalu WirtualneMedia.pl, w którym Gazeta Wyborcza zajęła drugie miejsce pod kątem wielkości sprzedaży na polskim rynku gazet codziennych. Jednak spadek sprzedaży, którym może pochwalić się skrajne lewicowa gazeta wynosi aż o 9,34 proc. (w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej). Spadek sprzedaży Gazety Wyborczej to rekord w rankingu prezentowanym przez Wirtualne Media.

Pierwsze miejsce zajmuje „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska) w lutym 2016 roku jego sprzedaż wyniosła 308 457 egz. Drugie miejsce ze sprzedażą ogółem wynoszącą 152 386 egz. utrzymała „Gazeta Wyborcza” (Agora).

Dopiero na trzecim miejscu znajduje się gazeta z polskim kapitałem, czyli Super Express ze sprzedażą 143 218 egz.

Komentarz:

To, że spada sprzedaż żydowskiej gazety dla Polaków nie powinno dziwić wystarczy zacytować treść dowolnego z artykułów by przekonać się, że jest to wyjątkowo słaba propozycja czytelnicza dla osób z ilorazem inteligencji przewyższającym IQ szympansa:

Funty to w tym roku najsłabsza waluta na świecie. Jeszcze w listopadzie były u nas po 6,10 PLN. (skoro Funt kosztował 6,10 PLN to widocznie był mocniejszą walutą niż Złoty – dop. red.)(źródło)

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz