Stracona szansa prezydenta Dudy

Jak wskazuje Centrum Badań Opinii Publicznej w grudniu 2015 znacznie pogorszyły się oceny i notowania Prezydenta RP Andrzeja Sebastiana Dudy. Już 40 proc badanych (wzrost o 20 proc!! od ostatniego badania) ocenia tę Prezydenturę negatywnie. Prezydenta wspierają już tylko zwolennicy PIS i część zwolenników Kukiza łącznie 43 proc spadek o 6 pkt). Prezydent Duda w 3 miesiące stracił bonus zaufania za zwycięstwo (odwrócili się od Niego wyborcy centrowi) w 3 miesiące 3 krotnie złamał konstytucję i stał się najbardziej partyjnym Prezydentem RP po 89 roku.

Wielu nazywa Prezydenta dziś ,,marionetką Prezesa Pis” bez charyzmy i własnego zdania. W Kampanii wyborczej (będąc w Mrągowie) obecny Prezydent RP wypowiedział między innymi takie słowa:

,,Obowiązkiem Prezydenta powinno być odbudowanie poczucia siły , jedności i zgody -odbudowanie prawdziwej wspólnoty Narodu”.

Po 3 miesiącach własnych rządów Andrzej Sebastian Duda zamiast Naród jednoczyć swoimi ,, partyjnymi decyzjami ” i składaniem hołdu lennego ,,jedynemu słusznemu wodzowi Polski” Polskę podzielił , a model Prezydentury upartyjnił…. Szkoda dobrze się zapowiadał w kampanii….

Autor: Bartłomiej Dudziak

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

5 wypowiedzi czytelników: “Stracona szansa prezydenta Dudy

  1. Podzielam opinię…
    Jedyne do czego ten Pan się nadaje to podskakiwanie w rytm pociągania sznurków za które wiadomo kto pociąga, co kompletnie kompromituje go jako „męża stanu” i kompromituje powagę urzędu prezydenckiego. Niczym nie będzie się różnił od swojego POprzednika który podpisywał wszystko co mu partia dawała do podpisu.
    Nadzieja jaką wiązałem z tym „prawnikiem”, tj. „cochones” do samodzielnej i kompetentnej polityki prezydenckiej (bez oglądania się na żadną partię) uleciały jak dym ze świec chanukowych które ten „katolik” był łaskaw palić ostatnio w pałacu prezydenckim.

Dodaj komentarz