TRZYNASTOLATEK ZASTRZELIŁ WŁAMYWACZA!

W amerykańskim mieście Ladson, w stanie Południowa Karolina, 13-latek nie spanikował, gdy do domu zaczęli skradać się dwaj uzbrojeni włamywacze. Chłopak, przez zamknięte drzwi, z zimną krwią otworzył do nich ogień z pistoletu matki. Przestępcy również zaczęli strzelać, ale nastolatek doskonale opanował władanie bronią.

Chłopczyk był pozostawiony przez swoich rodziców sam w domu zauważył że koło jego domu o 1:30 w nocy zatrzymał się samochód. Po chwili wysiadło z niego dwóch czarnoskórych mężczyzn, którzy poszli na tył budynku. Gdy usłyszał że próbują się włamywać szybko pobiegł po pistolet swojej matki. Wystrzelił w powietrze chcąc przepłoszyć złodziei.

Napastnicy nie przestraszyli się i odpowiedzieli ogniem – na szczęście nie celnym. Trzynastolatek trzykrotnie trafił jednego z bandytów, Lamara Anthwana Browna. Chłopiec został ranny. Napastnicy odpuścili dopiero, gdy jeden z nich zaczął mocno krwawić. Chłopak oddał jeszcze kilka strzałów za odjeżdżającymi zbrodniarzami , a następnie zadzwonił do matki, która kazała mu wezwać policję.

Policję wezwała również sąsiadka, która słyszała strzały, a jej syn był na zewnątrz i był świadkiem próby włamania. Śledczy przeszukali teren w pobliżu domu i znaleźli pistolet Colt.45 należący prawdopodobnie do włamywaczy.

Tymczasem personel pobliskiego szpitala znalazł w pobliżu placówki medycznej postrzelonego Browna, który wkrótce zmarł. Wkrótce policja ujęła drugiego włamywacza, którym okazał się 25-letni Ira Bennett. Obaj panowie byli doskonale znani policji. Bennett został oskarżony o włamanie pierwszego stopnia i posiadanie broni w czasie popełniania przestępstwa.

 

 

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

1 wypowiedź czytelnika: “TRZYNASTOLATEK ZASTRZELIŁ WŁAMYWACZA!

  1. Teraz zostanie okrzyknięty rasistą, bo kropnął dwóch czarnych sukinsynów. Mieli go zastrzelić i oplądrować dom. Wtedy byłoby poprawnie politycznie i nikt nie kruszyłby o to kopii.

Dodaj komentarz