Warszawa: Marsz Wolności i Suwerenności

Po raz kolejny zwolennicy i sympatycy Janusza Korwin-Mikkego przeszli w Marszu Wolności i Suwerenności. Głównym hasłem manifestacji były:

WOLNOŚĆ WŁASNOŚĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ

Oraz sprzeciw wobec imigrantów oraz niskie podatki. Według organizatorów, w marszu wzięło udział dwa tysiące osób. Partia KORWiN uczciła przynależność i umiłowanie do naszej Ojczyzny w dniu ogłoszenia niepodległości przez Radę Regencyjną po 123 latach niewoli. Trasa marszu wiodła z Placu Trzech Krzyży na plac Zamkowy. Na czele pochodu jechał samochód z nagłośnieniem oraz osobą, która intonowała okrzyki, które wznosili uczestnicy.
Niejednokrotnie liderzy partii także rozpoczynali jakiś okrzyk, często czynił to poseł Przemysław Wipler oraz prezes Korwin-Mikke. Na czele marszu niesiono banner z logiem partii i hasłem „Nic o nas bez nas”.

 

Po dojściu na plac Zamkowy, rozpoczęły się przemówienia. Jako pierwsi głos zabrali goście z zagranicy, którzy dziękowali za zaproszenie i podobnie jak działacze Partii KORWiN wyrazili sprzeciw wobec nakazom płynącym z Unii Europejskiej, między innymi w kwestii imigrantów. Przedstawiamy Państwu materiał VIDEO oraz fotorelację.
Pan Mariusz Filipowicz z Ełku (Jedynka na liście KORWiN do Sejmu RP w okręgu 35) tymi słowami zwrócił się do zebranych:

Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (1) Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (4) Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (6) Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (7) Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (8) Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (9) Marsz Wolności i Suwerenności zdjęcia warszawa (10)
Warto odnotować, że na Marszu Partii KORWiN pojawiał się pan Marian Kowalski (dawniej UPR, Ruch Narodowy) były kandydat na urząd Prezydenta RP, jego obecność to ważny sygnał dla zjednoczenia środowisk patriotycznych w Polsce. Oby tak dalej.

Autor: Anna Jakubowska

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz