wrzućmy proimigrantów do obozu dla uchodźców

Emma Watson popularna aktorka i działaczka feministyczna znana jest z działalności na rzecz feminizmu… a ostatnio także imigrantów z Bliskiego Wschodu, co wyjątkowo nie przypadło do gustu internautom. W sieci pojawiła się petycja, której autorzy chcą by panna Watson zamieszkała przez tydzień w obozie dla imigrantów w Calais. Bez ochroniarzy. W ten sposób aktorka udowodniłaby wiarygodność swoich poglądów i działalności na arenie międzynarodowej.

P E T Y C J A

Watson w ramach swojej działalności proimigranckiej przekonuje w rozmowach z mediami, że migracja muzułmanów z Bliskiego Wschodu do Europy nie jest zagrożeniem ani dla europejskich kobiet, ani dla nikogo innego. Aktorka opublikowała również na swoim profilu na Twitterze (obserwowanym przez ponad 20 milionów osób), popularny wśród zwolenników przyjmowania imigrantów i promujący przyjazny stosunek do nielegalnych imigrantów przybywających do Europy hashtag „refugeeswelcome” (tł. uchodźcy mile widziani).

watsonCzy to możliwe że, Panna Watson jest odcięta od internetu i nie wie, że muzułmanie gwałcą dzieci i kobiety –  jak ma to miejsce w Szwecji (ostatnio 3-letni chłopiec został zgwałcony przez nielegalnego imigranta) Niemczech, Francji i innych krajach Zachodniej Europy ?  Odnosimy wrażenie, że celebryci żyją w swoim własnym świecie i nie powinni być traktowani na poważnie.

 

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

Dodaj komentarz