Czytasz:
Strona główna > Anna Jakubowska > Znicze na monitorze po serii zamachów.

Znicze na monitorze po serii zamachów.

Wpis dedykuję wszystkim, którzy zmienili zdjęcie profilowe na facebook’u dodając filtr z francuskimi barwami oraz ludziom, którzy namiętnie wstawiają pikselowe znicze [*] i dodają do tego Je suis Paris.

Chciałabym Wam wszystkim zadać krótkie pytanie: Dlaczego nie ustawiliście sobie rosyjskiej flagi, podczas, gdy rozbił się ich samolot? Albo malezyjskiej z podobnej tragedii? Przecież tam też zginęli ludzie! Tragiczne wypadki cały czas obiegają świat ! Nie tak dawno, bo w kwietniu 2015 somalijscy dżihadyści z organizacji Al-Szabab zaatakowali na terytorium Kenii, a w zamachu na kampus uczelni w Garissie na wschodzie kraju zginęło 148 osób, a 67 zostało rannych – mogę się założyć, że część z Was dopiero pierwszy raz słyszy o rzezi chrześcijan z Afryki.

masakra-kenia-1

Puste gesty składane bez pokrycia w czynach!

Mówicie: solidaryzujemy się z Francją! – Ależ oczywiście! Solidaryzujmy się w cierpieniu i rozpaczy rodzin ofiar, ale zastanówcie się, czy nie robicie tego pod publikę? Bo taka jest moda? Nie uważacie, że lepiej pomodlić się za ofiary terroru? Pomyśleć o nich, dlaczego ponieśli bezsensowną śmierć? Wpisując w komentarzu [*] znicz, nie zmieniacie świata.

Część z Was przynajmniej wie dlaczego można na fejsie ustawić „kolorową” profilówkę, bo grono ludzi nie wie…

12243234_498465293655847_4220566437451386320_n

Bądźmy Polakami, myślmy o Polsce i o jej bezpieczeństwu! Islamiści osiągnęli swój cel, zachód już się boi. Nie pozwólmy, by doszło do podobnych zamachów ( które na pewno będą się powtarzać) w Polsce. Sprzeciwiajmy się polityce multikulti, polityce sprzyjającej przyjmowania imigrantów.

FB_IMG_1447583650357

P. Ziemkiewicz podsumował: „Europa odpowie z całą bezwzględnością. Użyjemy hasztagów, lajków, łańcuchów serc, manif, apeli intelektualistów, wszystkich dostępnych broni!

P.S. Czy znacie genezę kolorów flagi Francji? …Nie? To zapraszam na małą lekcję historii w wykonaniu kol. Bartosza Gajerskiego  : 3561E2E7-A439-4115-B9B5-7E7DFD8FF62C

Flaga Republiki (anty)francuskiej (tzw. Tricolore) to trzy pionowe pasy: błękitny i czerwony – heraldyczne barwy Paryża, oraz biały, który niby nawiązuje do dynastii Burbonów. Trzy kolory rzekomo reprezentują trzy stany: czerwień – lud, błękit – szlachtę, biel – króla. Piękne to w założeniach, prawda?

Szkoda tylko, że pomysłodawcy tej flagi podczas rewolucji (anty)francuskiej zamordowali swego króla Ludwika XVI i królową Marię Antoninę, potem doprowadzili do śmierci ich 10-letniego syna, kolejnego władcy Francji – Ludwika XVII. Autorzy tej flagi odpowiadają za zamordowanie tysięcy arystokratów, szlachciców, biskupów i kapłanów, zakonnic, zakonników, mnichów i mniszek – synów i córek Francji. Wreszcie jej autorzy są winni rzezi setek tysięcy ludzi, często podejrzanych tylko o to, że są za mało republikańscy i za bardzo tęsknią za starym porządkiem, rzezi trwającej lata przy użyciu gilotyny, która pozbawiała głów tak szlachtę, jak najzwyklejszych mieszczan i chłopów; winni są masakrze ludności prowincji Wandei, którzy dopuścili się tylko tego, że wiernie stali przy Bogu, Kościele i swoim Królu. Twórcy tej flagi chwalili się, że kopytami swych koni roztrzaskiwali dzieciom czaszki, a ciężarnym kobietom rozcinali brzuchy, wyrywając z nich nienarodzone maleństwa. A czynili to w imię „wolności, równości i braterstwa”.

Twórcy tej flagi doprowadzili do zniszczenia religijnej, moralnej i historycznej tożsamości narodu, a dziś ich potomkowie, spadkobiercy zbrodniczego systemu opartego na „laicite” – „laickości” zbierają tego żniwo, bo pozbawiona Boga i rozumu Francja, żyjąca w utopii multikulturalizmu nie miała i nadal nie ma siły, by odważnie stanąć wobec prawdy, że islam jest zagrożeniem.

w trosce o naszą Ojczyznę

Anna Jakubowska

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

2 wypowiedzi czytelników: “Znicze na monitorze po serii zamachów.

    1. Dziękujemy w imieniu autorki. Liczymy, że prawda podana w prosty sposób będzie docierać do większej ilości Polaków i Polek, co uchroni nas przed przykrą sytuacją, w które znajdują się obecnie Francuzi i inne ludy zachodniej Europy.

Dodaj komentarz

Do góry