Żyd Zuckerberg popiera islamistów

Właściciel sieci społecznościowej Facebook poparł islamistów. Jego zdaniem po zamachach w Paryżu (opisanych na Bliżej Prawdy) i  San Bernardino rozpętała się niepotrzebna histeria anty-islamska. W swoim krótkim oświadczeniu pan Marek Zuckerberg okazał całkowite wsparcie całej światowej populacji muzułmanów, wśród której wiele osób korzysta z produktów należących do Facebooka. Jako Żyd, moi rodzice nauczyli mnie, że zawsze trzeba przeciwstawiać się atakom na jakąkolwiek społeczność. Zuckerberg zapewnił, że będzie wspierał muzułmanów i będzie walczył w obronie ich praw, a także jakiejkolwiek innej społeczności, która jest atakowana.

Przypomnijmy zatem p. Zuckerbergowi kto w tym konflikcie cywilizacji jest atakowany. To wcale nie katolicy krzyczą Allah Akbar i zabijają klikając przycisk „Lubię to” na Facebooku. To co robi Facebook ze wpisami o islamistach jest niedopuszczalne. Redakcja portalu Bliżej Prawdy już takiej cenzury doświadczyła. Kiedy informowaliśmy o islamistach i ich działalności to nasz wpis na Facebooku widziało raptem kilka procent z naszych fanów mających swoje konta na Facebooku. Pan Zuckerberg jako Żyd doskonale rozumie tylko jedno: pieniądze. Broni islamistów bo jego zdaniem drażnienie społeczności muzułmańskiej mogłoby ograniczyć liczbę użytkowników jego sieci co wpłynęłoby na ograniczenie wpływów z reklam.

Czekamy na Twoją opinię

Podobne artykuły

3 wypowiedzi czytelników: “Żyd Zuckerberg popiera islamistów

  1. On tylko realizuje prostą koncepcję, wg. której Izrael jest jednym z tych państw rejonu, które są żywo zainteresowane tym, żeby Muzułmanie opuszczali swoje rodzinne strony (bliski wschód) i byli przyjmowani z otwartymi rękoma w Europie. Im mniej sfrustrowanych młodych ludzi w wieku poborowym znajduje się we wrogich Izraelowi krajach tym dla Izraela lepiej...
    Nie znajduję innego uzasadnienia dla humanitarnej postawy Żyda (do tego bardzo wpływowego) wobec Muzułmanów, ale oczywiście mogę się mylić a Pan Z. jest po prostu entuzjastą Islamu :)

      1. No tak… Punkt widzenia zależy też od miejsca siedzenia. Są bowiem i tacy Żydzi którym ta imigracja „pszuje geszeft” (a to najgorszy przejaw antysemityzmu :) ). To praktyczny naród :)

Dodaj komentarz